LABORATUVAR SARF MALZEMELERİ
HÜCRE KÜLTÜRÜ MALZEMELERİ
LABORATUVAR CİHAZLARI
LABORATUVAR REAKTİFLERİ
KİMYASAL ÜRÜNLER
ELISA KİTLERİ/ ANTİKORLAR

HAKKIMIZDA

EPİGEN Biyoteknoloji ve Danışmanlık İthalat ve İhracat Limited Şirketi; tecrübelerini değişmez vizyoner hizmet ve ürün kalitesi üzerine inşa ederek bilimde çözümler üretmek için kurulmuş bir biyoteknoloji firmasıdır. Plastik laboratuvar malzemeleri, kimyasal ürünler, tıbbi cihazlar, laboratuvar cihazları ve sarf malzemelerinin en kaliteli ve güvenilir bir şekilde hastaneler, klinik araştırma merkezleri, veterinerlik, laboratuvarları ve zirai araştırma merkezleri gibi geniş kullanım alanına sahip birçok noktaya tedarik etmektedir. EPİGEN insan odaklı ve çevre dostu vizyonları ışığında bilimde dün olduğu gibi yarında dünyanın her yerindeki iş ortaklarına verdiği kaliteli hizmeti sürdürmeye devam edecektir.

Misyon ve Vizyon

* EPİGEN Biyoteknoloji, bilimde kullanılan en kaliteli ve güvenilir ürünleri yaptığı anlaşmalarla uluslararası standartlarda müşterilerine sunmaktadır.

* EPİGEN, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen çalışanlarıyla bilimin ve sağlığın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, en hızlı ve en kaliteli şekilde cevaplandıran; sürekli araştıran ve geliştiren bir biyoteknoloji firması olarak Avrupa normlarında hizmet vermektedir.

* EPİGEN, üst düzey ve hızlı servis hizmeti, yüksek kalite anlayışı ve ülkesine fayda sağlayan çalışmalarıyla daima en iyisini hedeflemektedir. İş ahlakı ve dürüstlükten ödün vermeden, yaşam ve bilimi ön planda tutan, müşteri hak ve değerlerine saygı gösteren bir firma olarak bilimde çözümler üretmeye devam etmektedir.

TEMSİLCİLİKLER